“Testování produktů v 50 destinacích během 20 let - tomu se říká zkušenost”

 Značka, u které se dá říct, že určuje trendy, pokud jde o design, komfort a ochranu. Pojď se na tuhle kvalitu jejich produktů podívat zblízka.

 1999 Rakousko

“Během natáčení snowboardového videa na Arlbergu zažíváme lavinu. Produktový designér Holger Feist si zraní záda. Příčina: lavinová lopata v jeho batohu. Holgerův bezprostřední závěr je, že batoh s chráničem zad by tomu pravděpodobně zabránil. “A nápad na batoh s chráničem zad je na světě.

Ledvinka IN nebo OUT?

Asi nejširší využití má ledvinka právě na kole. Tabu, ale rozhodně nejsou ani další sportovní aktivity. To, že je dobrý vozit s sebou na kole alespoň nějaké základní věci je snad jasné a tím pádem se nabízí otázka kam to všechno dát? Takže skvělé řešení může být právě ledvinka.

Například tahle EVOC Hip Pack je skvělá volba pro kratší výlety. Navíc je k dispozici v mnoha barevných provedeních. 

Evoc systémy fungují tak, že se ti ledvinka vůbec na bedrech nepohne. Takže? Můžeš to v klidu posílat vzduchem, jak budeš chtít.

Pitný režim – to je to oč tu kráčí. Ledvinky Evoc Hip Pack PRO  jsou vybaveny hydrovakem odpadá tedy hledání studny s jazykem na vestě. Antibakteriální zásobník na vodu o objemu 1,5 l (konkrétně pro ledvinky ) najdeš mimo jiné i na našem eshopu. Nutno dodat, že jsou vyrobeny bez BPA (pro ty co to zajímá - Bisfenol A- chemická sloučenina, kterou ve výrobcích mít opravdu nemusíš) a PVC. Nejlepší recenzí je vždy osobní zkušenost a tady je jeden tip od bajkerky.

 „V ledvince je dostatečný prostor pro nářadí a nejnutnější servisní výbavu, svačinku a v neposlední řadě kapesníčky. Příjemně se nosí, i když vezu litr vody ve vaku a při sjezdu i skákání drží jako přibitá.”

Jdeme na batohy téhle legendární značky