Příslušenství na kolo - XLC Parts

Aby ti bike dobře sloužil, pověnuj se trochu jeho údržbě a nauč se základní servis pomocí jednoduchého příslušenství na kolo. Vyměníš si tak v pohodě řetěz, pedály, sem tam něco utáhneš nebo odmontuješ. Vybavit si můžeš doma celou garáž, ale takové multifunkční nářadí, které toho moc neváží, zato hodně svede, oceníš i v terénu. 

Zvládni jednoduchou údržbu kola

Základní servis a menší opravy zvládneš na vlastní pěst, k ruce si na to ale vezmi cyklo nářadí, se kterým se ti bude pracovat jako v profi dílně. K základním kouskům patří nýtovač řetězu pro snadnou a rychlou výměnu, pedálový klíč a všestranný imbusový klíč v ergonomickém designu. Pokud chceš všechno a hned, vybav se rovnou sadou cyklo nářadí. Totální must-have je samozřejmě pumpa na kolo.

Ve volné chvilce si přečti si povídání o tom, jak připravit bike na novou sezónu.

Rychlá pomoc v terénu

Co když někde v kopcích nebo na trailu ucítíš, že je třeba něco utáhnout? V takových případech ti skvěle poslouží multifunkční nářadí na kolo.
Mimochodem, je to skvělý
tip na dárek

Ochraň kolo při převozu

Ne všude dojedeš na biku. Při jeho převážení oceníš ochranné polepy na kolo, kterými opatříš rám a ochráníš lak před odřením. Tvůj stroj navíc získá nový šmrnc – značky AMS a Dirtlej ti nabízí polepy ve vymazleném designu. Pokud razíš klasický přístup a chceš ochranu se vším všudy, pořiď si rovnou ochranný obal na kolo nebo látkovou ochranu nejchoulostivějších komponentů, jako jsou zásadní části rámu a ráfků, třmen zadní a přední brzdy nebo pedály.