Novinka
1 690 Kč
s DPH
ks
Pedros

Profesionální podlahová pumpa Více

Kód produktu: 4055149470531Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Stojanová pumpa Pedros Super Prestige

Profesionální podlahová pumpa

Podlahová pumpa je jednou z nejlepších investic, které může jezdec učinit, aby udržel své kolo připravené k akci.  Odborníci se shodují, že tlak v pneumatikách ovlivňuje kvalitu jízdy na každém kole více než jakýkoli luxusní materiál rámu, nejnovější odpružení nebo špičková kola.  Kromě kvality jízdy má tlak v pneumatikách vliv na trakci při zatáčení a zastavování, účinnost odvalování, přenos výkonu, prevenci defektu a celkovou bezpečnost. 

Podlahová pumpa ti usnadní, zrychlí a zpřesní huštění pneumatik v porovnání s jinými prostředky, jako je malá ruční pumpa, kompresor nebo jiná huštěcí zařízení.  Výběr správného modelu závisí na tom, jak často plánuješ pumpu používat, jaký tlak huštění vyžadují pneumatiky tvého kola, jaký typ ventilku mají duše a jaké funkce má pumpa pro snadnější a rychlejší huštění. 

Podlahová pumpa Pedro's Super Prestige byla navržena s ohledem na profesionální výkon.  Nejnovější verze pumpy Pedro's Super Prestige vylepšuje svůj vlastní odkaz oblíbenosti mezi špičkovými mechaniky a obsahuje funkce, které požadují ti nejlepší.  Mezi tyto vlastnosti patří vysoce kvalitní konstrukce ze slitinové oceli pro dlouhou životnost, automatická konstrukce hlavy, která se okamžitě přizpůsobí oběma typům ventilků Presta/schrader s integrovaným odvzdušňovacím ventilem pro rychlé nastavení přesného tlaku, integrovaný číselníkový tlakoměr umístěný na horní straně, pohodlná ergonomická rukojeť s měkkým úchopem a základna z odolné slitinové oceli pro zajištění stability.  Pneumatika Super Prestige je navržena s dlouhým zdvihem a úzkým tělem, aby rychle, ale s menší námahou nafoukla pneumatiky až do maximálního tlaku 160 PSI (11 barů).