-30%
Sleva 
-30%
839 Kč
1 199 Kč
s DPH
ks
Shred

Náhradní dvojitá skla Shred, určená pro model Amazify v reflexním provedení.
Čočky CARVED jsou výsledkem superpřesného výrobního procesu, který vyrábí čočky se zúženou boční tloušťkou, aby se přizpůsobily zrakové síle oka.

Čočky SHRED CARVED jsou vyrobeny bez namáhání polymerů, což vede k dokonalé čistotě vidění. K dispozici v SPH, s dvojitým zakřivením a CYL, s jednoduchým zakřivením čočky. Více

Kód produktu: LEAMD-JD11Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem
  • Čočky se zesílením kontrastu. Díky práci se selektivním světelným filtrem barevného spektra je vytvořena čočka, která napodobuje chování sluchátek s potlačením hluku v letadle, aby eliminovala barevný šum při jízdě. CONTRAST BOOSTING LENS také zvyšuje kontrast, což zlepšuje rozlišení obrazu, abyste mohli vidět více detailů.
  • Anti-fog - Technologie dvojitých čoček používaná u většiny brýlí SHRED Optics vytváří tepelnou bariéru, která udržuje vnitřní čočku v teple a suchu. Speciální hydrofilní úprava na vnitřní čočce umožňuje povrchu absorbovat vlhkost dříve, než se vytvoří mlha. Naše patentovaná technologie čoček NODISTORTION™ chrání váš zrak před deformací. Tradiční dvojitá skla jsou vzduchotěsná, aby se zabránilo zamlžování a aby se vlhkost nedostala mezi vrstvy. Když ale naberete nebo ztratíte nadmořskou výšku, tlakový rozdíl způsobí ohnutí a deformaci obou čoček, což způsobí zkreslení vašeho vidění. Navrhli jsme tedy malý ventil, který vyrovnává tlak mezi čočkami a vnějším povrchem, a používáme high-tech filtr PORON™, který zabraňuje pronikání vlhkosti. Čočka se tedy nedeformuje a vaše vidění je vždy křišťálově čisté.
  • VLT je množství světla procházejícího čočkou. Čím vyšší číslo, tím více vizuálního světla projde čočkou. Čím nižší je číslo CAT, tím více vizuálního světla prochází čočkou.

Značka Shred vyrábí již od roku 2006 ty nejkvalitnější brýle, helmy a další ochranné prostředky a úspěšně se snaží přinášet do těchto produktů nové technologie, které z nich dělají špičkové produkty na snb / ski / bike marketu.

Parametry
Barva Zelená
Materiál Sklo
Varianta O/S