-30%
95 bodů do věrnostního systému
Sleva 
-30%
2 379 Kč
3 399 Kč
s DPH
ks
Shred

Hledáš páteřák, který nabízí maximální pohodlí, takže úplně zapomeneš, že na zádech něco máš, ale přitom budou tvá záda v bezpečí? Řada Flexi Back Protectors od značky Shred je tou ideální volbou. Více

Kód produktu: BPFVM-K11Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Díky tlumící pěně SLYTECH™ v šestiúhelníkové struktuře Shred Flexi Back Protector MINI jsou páteřáky ultra tenké a lehké a zároveň nabízejí bezkonkurenční flexibilitu a certifikovanou schopnost absorbovat energii nárazu (Level 1). Díky Flexi chráničům od Shred posuneš své limity zase o kus dál a tvá zábava ze sportu nebude mít limity.

SPECIFIKACE:

- Slytech™ Shock Absorption -

- Pěna Slytech™ se inteligentně a progresivně přizpůsobuje všem silám, které na ní jsou působeny, a to jak při silném nárazu tak při slabém. Jednoduše řečeno, při jízdě zůstává pěna flexibilní a poddajná, při nárazu ztvrdne a vstřebá energie, vzniklé nárazem.

- Slytech™ Flexi Foam -

- Patentovaná šestihranná struktura pěny Slytech™ je obzvláště tenká a lehká a zároveň nabízí bezkonkurenční flexibilitu a certifikovanou schopnost absorbovat energii nárazu (Level 1). 

- Vybavení -

- Vesta na zip ze strečového nylonu.
- Postranní nastavení na suchý zip.

- Normy - 

- EN 1621-2 Level 1 CB - testováno v -20°C.

VELIKOSTI:

- XXS, XS.

SHRED

Značka Shred vyrábí již od roku 2006 ty nejkvalitnější brýle, helmy a další ochranné prostředky a úspěšně se snaží přinášet do těchto produktů nové technologie, které z nich dělají špičkové produkty na snb / ski / bike marketu.