860 Kč
s DPH
SealSkinz

Ideální volba, když hrozí riziko namočení nohou při jízdě na kole, dojíždění, lovu, pěší turistice, rybaření nebo práci venku. Více

Kód produktu: 4055149331894Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Ponožky SealSkinz Warm Weather Ankle Soft Touch Black

Osvědčená a spolehlivá vodotěsná ochrana v teplém počasí

Vzali jsme naši původní nepromokavou ponožku a dali jí bambusovou vložku, která vám pomůže zůstat v suchu a chladu v teplejších měsících. Mokré nohy jsou velmi nepříjemné a mohou vést k různým nepříliš dobrým věcem venku. Zůstaňte v suchu a pohodlí v našich nepromokavých kotníkových ponožkách do teplého počasí, když jste v dešti nebo blátě, stojíte v děravých brodítkách a překonáváte potoky.

proven-and-reliable-waterproof-protection-in-warm-weather

Inovativní materiály a konstrukce

Třívrstvá lepená konstrukce, která kombinuje bambusovou podšívku pro kontrolu vlhkosti a pohodlí, 100% voděodolnou hydrofilní membránu a odolnou vnější nylonovou směs se čtyřsměrným strečovým materiálem pro skvělé přizpůsobení a nošení.

innovative-materials-and-construction-

Extrémně prodyšné

Za zmínku stojí zejména bezkonkurenční prodyšnost hydrofilní nepromokavé membrány, která uvolňuje páry potu a teplý vzduch z vnitřku ponožky. To vytváří vysokou úroveň pohodlí pro uživatele i při náročných a aerobních aktivitách a zároveň zabraňuje pronikání deště, bláta a písku dovnitř ponožky.

extremely-breathable

Vytvořeno pro pohodlí a prevenci vzniku puchýřů

Díky bezešvé konstrukci včetně ručně spojovaných plochých švů na špičce a přidané elastické podpoře na kotníku, patě a nártu si švů nevšimnete, ale rozhodně si všimnete většího pohodlí a přizpůsobení.