-10% Výprodej
107 bodů do věrnostního systému
Sleva 
-10%
2 691 Kč
2 990 Kč
s DPH
ks
Pedros

Profesionální nýtovač pro 1/8" a 3/32" řetězy Více

Kód produktu: 4055149472429Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Nýtovač řetězu Pedros 1/8" a 3/32"

Nástroj na řetěz je pro mechaniky jízdních kol základem.  S tím, jak se posouvají možnosti pohonů, se však musí vyvíjet i nářadí na řetězy, aby s nimi udrželo krok.  Nářadí Pedro's Tutto Multi-Chain to dokázalo.  Tutto kombinuje ergonomický, organický design a znatelnou průmyslovou postavu s patentovanými inovacemi, jako je Fit Dial a RPG, a novými doplňky, jako je 11rychlostní kuličkový bit, ergonomická konstrukce rukojeti s odsazením a drážka pro vodicí čep, kterou nenajdete u žádného jiného nářadí.  Díky těmto jedinečným vlastnostem je Tutto nejuniverzálnějším dostupným nástrojem na řetězy, který je kompatibilní s téměř všemi řetězy od jednorychlostních až po 11rychlostní Campagnolo®.  A konečně, nářadí Tutto bylo navrženo s ohledem na sezónu po sezóně profesionálního servisu a vyznačuje se konstrukcí z tepelně zpracované nástrojové oceli pro maximální pevnost a dlouhotrvající výkon a jednoduchou demontáží, která usnadňuje údržbu a výměnu dílů, pokud je někdy potřeba.  Jednoduše řečeno, Tutto může být posledním nářadím na řetězy, které kdy budete potřebovat. S doživotní zárukou Pedro.

Klíčové vlastnosti:
Dial Fit: Dial Fit slouží k přizpůsobení nástroje Tutto na téměř jakýkoli moderní řetěz. Kolečko Fit Dial má 4 funkce kovadlinky. Při bližší prohlídce zjistíte, že se jednotlivé prvky kovadlinky od sebe liší výškou nebo stylem. Každá kovadlinka je označena řadou teček označujících, které nastavení se používá. Pro snadnou orientaci je na rukojeti Tutto laserem vyleptán návod k použití Fit Dial. Každé indexované nastavení se snadno volí otáčením voliče Fit Dial.

RPG: RPG, neboli vodicí prvek pro vtahování čepů, je víceúčelová funkce, kterou lze nalézt pouze u víceúčelového nářadí Tutto. Za prvé, pružina RPG podpírá čep až k líci řetězu, čímž eliminuje zlomené čepy a zajišťuje vždy dokonalé vyrovnání. Za druhé, u řetězů s vodicími kolíky, jako jsou Shimano® nebo Campagnolo®, RPG uzavírá vodicí kolík, aby se zabránilo jeho ztrátě, ohnutí nebo zlomení, a zajišťuje dokonalou instalaci. Zatřetí, RPG umožňuje použití 11rychlostního zpevňovacího bitu, který je nutný pro instalaci 11rychlostních řetězů Campagnolo®.

11rychlostní kuličkovací bit: 11rychlostní kuličkovací bit je pohodlně uložen v základně rukojeti Tutto. Tento bit se používá pro instalaci 11rychlostních řetězů Campagnolo®, které vyžadují kuličkování při instalaci nýtu řetězu. Bit se snadno vyjme z rukojeti a nasadí se na konec RPG, což umožňuje instalaci 11rychlostních řetězů Campagnolo®.

Drážka pro vodicí čepy: U řetězů, které k instalaci používají vodicí čep, poskytuje Guide Pin Sheer Slot integrovaný nástroj pro odstranění vodicí části z instalačních čepů. Po zatlačení hlavního čepu do řetězu jednoduše zasuňte vodicí část do střižné štěrbiny a otočte nástrojem nahoru nebo dolů.

    Prémiové nářadí na řetězy v dílenské kvalitě
    Patentovaný fitovací číselník a RPG zajišťují vynikající funkčnost a spolehlivost
    Jediný nástroj na řetězy, který potřebujete. Od jednorychlostních až po 11rychlostní