-10% Výprodej
Sleva 
-10%
495 Kč
550 Kč
s DPH
Pedros

12-funkční skládací multifunkční nářadí Více

Kód produktu: 4055149470043Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Multifunkční nářadí Pedros RX Micro 12

12-funkční skládací multifunkční nářadí

Správné multifunkční nářadí může znamenat rozdíl mezi dokončením nejepičtější jízdy vašeho života a nejdelší procházkou vašeho života s rozbitým kolem.  Společnost Pedro's využila svých zkušeností s výrobou profesionálního dílenského nářadí, aby vám zajistila dokončení této epické jízdy. 

Multifunkční nářadí Pedro's je vybaveno nástroji vyrobenými z tepelně zpracované nástrojové oceli pro zvýšení pevnosti, vynikající antikorozní úpravou pro bezkonkurenční dlouhotrvající výkon a rukojeťmi z lehkého, ale mimořádně odolného kompozitního materiálu. Rukojeť má navíc vestavěný doraz, který umožňuje otáčení klíčů o 270 stupňů pro lepší pákový efekt a snadnější použití. 

Multifunkční nářadí Pedro's RxM kombinuje efektivní velikost a hmotnost se základními potřebami jezdce a obsahuje nejnutnější nářadí, které potřebujete k opravě kola na silnici nebo na stezce a k bezpečnému návratu domů. Nářadí RxM Multi-Tool váží 163 gramů a má 12 nástrojů včetně šestihranných klíčů 2,5, 3, 4, 5, 6 a 8 mm, plochého šroubováku, klíče na paprsky m7 a odnímatelného nástroje na řetěz v dílenské kvalitě s integrovanými klíči na paprsky 3,2, 3,3 a 3,5 mm.

    Skládací multifunkční nářadí s hmotností 163 g a 12 funkcemi
    Nářadí je vyrobeno z tepelně zpracované nástrojové oceli pro zvýšení pevnosti a má vynikající antikorozní úpravu pro bezkonkurenční dlouhou životnost
    Ergonomicky navržená rukojeť z lehkého, ale mimořádně odolného kompozitního materiálu
    Obsahuje šestihranné klíče 2,5, 3, 4, 5, 6 a 8 mm, plochý šroubovák, klíč na raménka m7 a odnímatelný kvalitní dílenský nástroj na řetěz s integrovanými klíči na raménka 3,2, 3,3 a 3,5 mm