Novinka
750 Kč
s DPH
ks
Pedros

Skládací multifunkční nářadí se 17 funkcemi Více

Kód produktu: 4055149470074Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Multifunkční nářadí Pedros ICM 17


Skládací multifunkční nářadí se 17 funkcemi

Správné multifunkční nářadí může znamenat rozdíl mezi dokončením nejepičtější jízdy vašeho života a nejdelší procházkou vašeho života s rozbitým kolem. Společnost Pedro's využila svých zkušeností s výrobou profesionálního dílenského nářadí, aby vám zajistila dokončení této epické jízdy.

Multifunkční nářadí Pedro's je vybaveno nástroji vyrobenými z tepelně zpracované nástrojové oceli pro zvýšení pevnosti, vynikající antikorozní úpravou pro bezkonkurenční dlouhotrvající výkon a rukojeťmi z lehkého, ale mimořádně odolného kompozitního materiálu.

Multifunkční nářadí Pedro's ICM je jako krabice plná nářadí obsahující všechny základní nástroje, které potřebujete k opravě kola na trase a k bezpečnému návratu domů. ICM Multi-Tool váží 235 gramů a má 17 nástrojů včetně šestihranných klíčů 2, 2,5, 3, 4, 5, 6 a 8 mm, klíče na paprsky Mavic M7 a dvou tradičních klíčů na paprsky (3,2 a 3,5 mm), nástroje na řetěz, otvíráku na láhve, plochých a křížových šroubováků, dvou pák na pláště a Torxu T25.

    Skládací multifunkční nářadí s hmotností 235 g a 17 funkcemi
    Nářadí je vyrobeno z tepelně zpracované nástrojové oceli pro zvýšení pevnosti a má vynikající antikorozní úpravu pro bezkonkurenční dlouhou životnost
    Ergonomicky navržená rukojeť z lehkého, ale mimořádně odolného kompozitního materiálu
    Obsahuje šestihranné klíče 2, 2,5, 3, 4, 5, 6 a 8 mm, klíče na ramena 3,2 mm, 3,5 mm a Mavic M7, nástroj na řetěz, otvírák na lahve, plochý a křížový šroubovák, dvě páky na pneumatiky a Torx T25.