Akce -15%
88 bodů do věrnostního systému
Sleva 
-15%
2 202 Kč
2 590 Kč
s DPH
ks
Evoc

Vysoce technologické, bezzádové, odvětrávané nosné zařízení pro hydrataci a další nezbytné potřeby na kratších vyjížďkách. S dostatečným prostorem pro hadičku, nějaké nářadí a 1,5l hydratační systém je vybaven velmi vyladěným systémem, který je navíc v pohodlí, kterému říkáme VENTI FLAP: zvětšete vzdálenost na zádech pro stoupání a utáhněte ji na bocích pro sjezd, jednoduše zatažením za šňůrku! Více

Kód produktu: 102506507Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Evoc Hip Pack 3 Hydration Blade 1,5 Orange

Vysoce technologické, bezzádové, odvětrávané nosné zařízení pro hydrataci a další nezbytné potřeby na kratších vyjížďkách. S dostatečným prostorem pro hadičku, nějaké nářadí a 1,5l hydratační systém je vybaven velmi vyladěným systémem, který je navíc v pohodlí, kterému říkáme VENTI FLAP: zvětšete vzdálenost na zádech pro stoupání a utáhněte ji na bocích pro sjezd, jednoduše zatažením za šňůrku!

HIP PACK HYDRATION BLADDER 1,5 součástí balení

AIR FLOW CONTACT SYSTEM nabízí dokonalé odvětrávání zad
VENTI FLAP pro nastavení režimu stoupání a sjezdu
KOMORA NA NÁŘADÍ (samostatná, rychle přístupná)

Váha: 350 g
Rozměry: 8 x 18 x 28 cm
Barva: Oranžová
Objem: 3 l

VYCHYTÁVKY:

AIR FLOW CONTACT SYSTEM - Požadavkem je přenést zatížení do těžiště těla tak, aby bylo neutrální, a zároveň minimalizovat styčné plochy se zády. Tento rozpor jsme vyřešili tím, že jsme zádový díl, u něhož byly všechny ventilační prvky, jako jsou velké ventilační kanálky a speciálně drážkované a perforované podložky EVA za síťovinou, prakticky přesunuly na vnitřní stranu. Tím je zajištěno, že batoh přiléhá těsně k zádům a zároveň zajišťuje optimální odvětrávání zad. 

VENTI FLAP- umožňuje odklopení zádové části pro maximální ventilaci, a tím i větší pohodlí při nošení. Při delších výstupech můžete rozepnutím nastavovacího popruhu zvětšit vzdálenost od zad a zvýšit tak cirkulaci vzduchu. Při sestupech můžete vzdálenost opět zmenšit, což pak zajistí, že batoh pevně sedí a je zcela neutrální vůči pohybu.