hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 4 z 5
750 Kč
s DPH
ks
Pedros

Čistič řetězu Chain Pig II změní tvůj pohled na čištění řetězu Více

Kód produktu: 4055149470401Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Čistič řetězu Pedros Chain Pig 2

Čistič řetězu Chain Pig II změní tvůj pohled na čištění řetězu. Stačí jedno použití nejnovějšího odmašťovače bez rozpouštědel a i ty se staneš věřícími stejně jako mnoho jezdců a skeptických profesionálních mechaniků.

Chain Pig II poskytuje jednoduchý, účinný a efektivní způsob čištění řetězu bez nepořádku a plýtvání cenným odmašťovadlem. Každý prvek byl navržen tak, aby předčil konkurenci a vydržel déle.

Perfetně funguje v kombinaci s odmašťovačem Pedros Bye Grease

Horní a dolní tělo je vyrobeno ze superpevného plastu odolného proti chemikáliím a nárazům a nový Chain Pig II má nová ramena knoflíků z nerezové oceli spolu s dalšími vylepšeními, která dále zvyšují odolnost. Kartáčová kola, která mají nejtěžší práci v každém čističi řetězů, mají větší průměr štětin optimalizovaný pro tuhost, účinný čisticí výkon a vynikající odolnost. Háček na přehazovačku bez odporu mění pravidla hry a poskytuje jednoduché použití, skutečné hands-free ovládání a seřízení umožňující vážně vysokou rychlost chodu, která zvyšuje účinnost a efektivitu.

Chain Pig II byl rovněž navržen pro efektivní čištění a použití odmašťovacích prostředků. Systém umožňuje efektivní čištění s použitím pouhých 30 ml odmašťovadla. Kartáče prvního stupně účinně vytahují odmašťovadlo ze zásobníku na řetěz. Řetěz je pak drhnut ze všech úhlů a nakonec je protažen velkou odolnou houbou, která odvádí přebytečnou a znečištěnou kapalinu z řetězu a minimalizuje tak nepořádek a kapání. Houba také otírá řetěz, filtruje větší nečistoty a vrací použitelný odmašťovač zpět pro další čištění.

    Profesionální kartáče a superabsorpční houba si dávají nečistoty z řetězu k snídani a vždy mají hlad po dalších.
    Chirurgicky vylepšený hardware z nerezové oceli a tvarování těla připravené na epické bitvy s hnacím ústrojím
    Inovativní rychloupínací uzávěr a háček na přehazovačku bez tahu pro snadné použití a ovládání bez použití rukou