-10%
125 bodů do věrnostního systému
Sleva 
-10%
3 141 Kč
3 490 Kč
s DPH
ks
Evoc

STAGE 12 je všestranný technický batoh. Tato řada se vyznačuje systémem BRACE LINK, který se přizpůsobuje individuální šířce ramen uživatele. Nejlepší batoh pro všechny, kteří při jízdě na kole hledají maximální pohodlí při nošení a nekompromisní odvětrávání zad. Více

Kód produktu: 100204116Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Batoh Evoc Stage 12l je velice kompaktní, a přitom vybavený batoh s mnoha skvělými vlastnostmi. Pokud rád jezdíš nalehko a máš rád pohodlnou jízdu, je Stage přesně pro tebe! Speciální vychytávkou na tomto modelu je BRACE LINK na horní části popruhů u ramen. Díky této technologii se popruhy automaticky přizpůsobí šířce tvých ramen a zajistí maximální komfort i při delší jízdě díky optimální distribuci váhy. 

Samozřejmostí je systém AIR FLOW, který zajišťuje perfektní větrání během jízdy, a samostatná kapsička na nářadí, takže se nemusíš bát, že by sis umazal svačinu nebo náhradní bundu.


SPECIFIKACE

    AIR FLOW CONTACT SYSTEM - nabízí dokonalé odvětrávání zad.
    BRACE LINK- pro optimální nastavení ramenních popruhů
    KOMORA NA NÁŘADÍ s rychlým bočním přístupem (oddělená) 

Váha: 850 g
Rozměry: 9 x 28 x 50 cm
Barva: Team
Objem: 12 l

VYCHYTÁVKY:

AIR FLOW CONTACT SYSTEM - Požadavkem je přenést zatížení do těžiště těla tak, aby bylo neutrální, a zároveň minimalizovat styčné plochy se zády. Tento rozpor jsme vyřešili tím, že jsme zádový díl, u něhož byly všechny ventilační prvky, jako jsou velké ventilační kanálky a speciálně drážkované a perforované podložky EVA za síťovinou, prakticky přesunuly na vnitřní stranu. Tím je zajištěno, že batoh přiléhá těsně k zádům a zároveň zajišťuje optimální odvětrávání zad. 

RACE LINK - Systém BRACE LINK dokonale přizpůsobí ramenní pásy šířce ramen sportovce. Toto automatické nastavení podporuje přenos zátěže do těžiště těla a zároveň minimalizuje kontaktní plochy se zády a rameny. Díky systému BRACE LINK je možné nosit i krční ortézu. 

Parametry
Barva BíláČerná
Velikost 12 L