-10%
122 bodů do věrnostního systému
Sleva 
-10%
3 051 Kč
3 390 Kč
s DPH
ks
Evoc

STAGE 12 je všestranný technický batoh. Tato řada se vyznačuje systémem BRACE LINK, který se přizpůsobuje individuální šířce ramen uživatele. Nejlepší batoh pro všechny, kteří při jízdě na kole hledají maximální pohodlí při nošení a nekompromisní odvětrávání zad. Více

Kód produktu: 100215100Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Evoc Stage 12 Black

STAGE 12 je všestranný technický batoh. Tato řada se vyznačuje systémem BRACE LINK, který se přizpůsobuje individuální šířce ramen uživatele. Nejlepší batoh pro všechny, kteří při jízdě na kole hledají maximální pohodlí při nošení a nekompromisní odvětrávání zad.

    AIR FLOW CONTACT SYSTEM - nabízí dokonalé odvětrávání zad.
    BRACE LINK- pro optimální nastavení ramenních popruhů
    KOMORA NA NÁŘADÍ s rychlým bočním přístupem (oddělená) 

Váha: 850 g
Rozměry: 9 x 28 x 50 cm
Barva: Černa
Objem: 12 l

VYCHYTÁVKY:

AIR FLOW CONTACT SYSTEM - Požadavkem je přenést zatížení do těžiště těla tak, aby bylo neutrální, a zároveň minimalizovat styčné plochy se zády. Tento rozpor jsme vyřešili tím, že jsme zádový díl, u něhož byly všechny ventilační prvky, jako jsou velké ventilační kanálky a speciálně drážkované a perforované podložky EVA za síťovinou, prakticky přesunuly na vnitřní stranu. Tím je zajištěno, že batoh přiléhá těsně k zádům a zároveň zajišťuje optimální odvětrávání zad. 

RACE LINK - Systém BRACE LINK dokonale přizpůsobí ramenní pásy šířce ramen sportovce. Toto automatické nastavení podporuje přenos zátěže do těžiště těla a zároveň minimalizuje kontaktní plochy se zády a rameny. Díky systému BRACE LINK je možné nosit i krční ortézu. 

Parametry
Barva Černá
Velikost 12 L