-10%
132 bodů do věrnostního systému
Sleva 
-10%
3 321 Kč
3 690 Kč
s DPH
ks
Evoc

EXPLORER PRO 26 je všestranný turistický batoh pro neomezené dobrodružství na kole. Díky dostatečnému úložnému prostoru a vytáčenému vedení přihrádek má vše, co bys na túře potřeboval, svůj prostor přesně tam, kde to potřebuješ. Nabízí vynikající komfort nošení díky maximálnímu odvětrávání zad a absolutní neutralitě přenosu nákladu. Více

Kód produktu: 100211130Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Evoc Explorer Pro 26 Carbon Grey

EXPLORER PRO 26 je všestranný turistický batoh pro neomezené dobrodružství na kole. Díky dostatečnému úložnému prostoru a vytáčenému vedení přihrádek má vše, co bys na túře potřeboval, svůj prostor přesně tam, kde to potřebuješ. Nabízí vynikající komfort nošení díky maximálnímu odvětrávání zad a absolutní neutralitě přenosu nákladu.

EXTRA WIDE HIP WINGS - extra široká bedrové "křídla" s velkými přihrádkami na zip.
ROLL BOTTOM -  pro vnitřní oddělení nebo úpravu objemu
WASH POUCH - samostatný pytel na špinavé prádlo

Vhodné pro délku trupu od 38 do 43 cm 

Váha: 1250 g
Rozměry: 19 x 27 x 48 cm
Barva: Carbon šedá
Objem: 26 l

VYCHYTÁVKY:

AIR FLOW CONTACT SYSTEM - Požadavkem je přenést zatížení do těžiště těla tak, aby bylo neutrální, a zároveň minimalizovat styčné plochy se zády. Tento rozpor jsme vyřešili tím, že jsme zádový díl, u něhož byly všechny ventilační prvky, jako jsou velké ventilační kanálky a speciálně drážkované a perforované podložky EVA za síťovinou, prakticky přesunuly na vnitřní stranu. Tím je zajištěno, že batoh přiléhá těsně k zádům a zároveň zajišťuje optimální odvětrávání zad. 

BRACE LINK - Systém BRACE LINK dokonale přizpůsobí ramenní pásy šířce ramen sportovce. Toto automatické nastavení podporuje přenos zátěže do těžiště těla a zároveň minimalizuje kontaktní plochy se zády a rameny. Díky systému BRACE LINK je možné nosit i krční ortézu. 

AIR CIRCULATION - Díky vertikálnímu vzduchovému kanálu je umožněno stálé volné proudění vzduchu. Tím je zajištěno optimální větrání i při vysoké námaze včetně velkého množství potu, aby nedocházelo k ochlazování citlivé oblasti ledvin.

AIRO FLEX - AIRO FLEX je extrémně pevný materiál, který je zároveň propustný a pružný. Používáme ho pro naše špičkové bederní pásy, abychom zajistili optimální přenos zátěže na boky a zároveň maximální odvětrávání - pro maximální pohodlí při nošení.  

BODY HUGGING - Charakteristickým rysem střihu EVOC BODY HUGGING je, že těžiště batohu je umístěno co nejblíže tělu a zátěž je rozložena na velkou plochu a přenesena na boky. 

2 STEP ZIP SYSTEM - Konstrukce zipu 2-STEP-ZIP SYSTEM umožňuje přístup do hlavní komory batohu dvěma způsoby: Plné otevření hlavní komory vám umožní neomezený přístup k celému obsahu. Verze s horním zavíráním je pohodlná, když jste na cestách. 

Parametry
Barva Černá
Velikost 26 L