-10%
104 bodů do věrnostního systému
Sleva 
-10%
2 601 Kč
2 890 Kč
s DPH
ks
100%

Brýle 100% ARMEGA Nabízejí bezkonkurenční dominanci pro moderního závodníka, protože přinášejí ULTRA HD čistotu objektivu Více

Kód produktu: 50721-407-01Doprava a platba

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Zažij definici dokonalosti a jemnost, kterou jsi nikdy předtím při sjezdu neviděl. Přidej k tomu patentovanou technologii skel zlepšující kontrast HiPER a máš dokonalého pomocníka. Skla se můžou pochlubit vylepšným zorným polem a ochranou proti nárazu. Lepený rám s dvojitým vstřikováním obsahuje systém řízení potu nové generace, který sbírá pot, když se vaše jízda zintenzivňuje, a vytlačuje ho pryč z brýlí ven. V rámu jsou zabudované otvory pro zvýšené proudění vzduchu, aby bylo zajištěno vidění bez zamlžení.

Už nemusíš hledat - našel si 100% řešení brýle ARMEGA

SPECIFIKACE 

nový rychloupínací systém skl
2 mm silné sklo zaručuje nejlepší ochranu zraku
sání vzduchu zvyšuje cirkulaci a maximalizuje odvádění vlhkosti
perforovaná trojvrstvá pěna zvyšuje ventilaci
ulraširoký popruh 48 mm
odnímatelný chránič nosu
skla nabízí bezkonkurenční optickou čistotu
rychloupínací systém nabízí rychlou výměnu skla
lepený rám pro extra tuhost a odolnostJaká skla brýlí vybrat? 

Šedé sklo je nejlepší volbou pro jasné dny, protože neovlivňuje barevný odstín. Naopak, žluté sklo je dobré volbou pro mlhavé dny, protože zlepšuje kontrast a umožňuje vidět lépe v nízkém světle. Modré sklo je dobré pro slunečné dny, protože snižuje odlesky a umožňuje vidět výhled na vodu a sníh. Pro podrobnější doporučení nás můžeš kontaktovat a my ti rádi doporučíme ten nejvhodnější produkt přímo pro tebe. 

Parametry
Barva Zelená