Vzdušný a moderní vzhled prodejny je rozhodně příjemným místem pro výběr ať už to oblečení, doplňků nebo pokud si přijdeš jen tak povykládat co nového v bajkovém světě.

Od ostatních obchodů se lišíme především specifikací, na kterou jsme zaměření. Holt není enduro prodejna jako enduro prodejna. Slovo enduro převzato z anglického endurance v přakladu "výdrž" je označením na svém místě. U nás vydržíte vybírat opravdu dlouho. Ke zkoušení je zde nepřeberné množství bot a všechny máme skladem, stylové oblečení z funkčních materiálů nebo kola, která okouzlí na první pohled. Nejen prodejna je nová a krásná, taky samotný servis kol má co nabídnout. Počet zákazníků, kteří svěřili své drahé polovičky (myšleno kola :D ) do rukou odborníka, jednoznačně vypovídá o zkušenostech servisáka Martina. Samotný cykloservis je v Top on Trail na vynikající úrovni. Martin je rozhodně na správném místě a není nic,co by ho zaskočilo nebo s čím by si nevěděl rady. Stále hledá nové a další možnosti, jak si rozšířit portfolio, už tak dlouholetých zkušeností.

Plocha s celkovou rozlohou 400m2 ti nabídne možnost si kola pořádně prohlédnout ze všech stran a samozřejmě vyzkoušet. K ruce máš kvalifikované borce připravené poradit s výběrem nebo doporučit, co je pro tebe to pravé. 

Na své si přijde jakýkoliv nadšenec do cyklistiky, rodina s dětmi nebo hobby jezdec. Jednoduše kamenná prodejna, kde se od prvního vstupu cítíš být součástí  bajkového světa a tvoříš příběh Top on Trail společně s námi. Ať už jsi začínající závodník nebo ostřílený jezdec, rádi se potkáme a třeba zrovna TY se můžeš stát naším novým ambasadorem. Podporujeme ambiciózní jezdce jako je například David Khestl profi závodník z Karviné, Dominika Durčáková - živelná bajkerka co tě provede po trailech v Itálii nebo slovenská bajková osobnost Michal Pokorný. Všechny naše ambasadory najdeš na webu nebo je můžeš sledovat na našem  instagramu a facebooku, kde pravidelně sdílíme novinky ze světa Top on Trail.

Celá prodejna vystavuje především kola značky NS Bikes se kterou úzce spolupracujeme a nabízí kola světové úrovně. Vysoce progresivní jezdci jako jsou bratři Godziekovi jezdí za tuto značku a nově se k týmu NS Bikes přidala i česká MTB hvězda Kristýna Havlická. Kristýna jezdí hlavně na domácí půdě a bojuje o stupně vítězů na endurových a sjezdových závodech v Kopřivné, Koutech nad Desnou nebo Dolní Moravě.

Dělat věci jinak, to je jedna z hlavních myšlenek NS Bikes a my se s ní velmi dobře ztotožňujeme. Stačí se projet a ujistit se, že je to přesně kolo po kterém jsi toužil. Co víc si přát. Značky, které určují nejnovější světové trendy jako je 5ten, Troy Lee Design, Horsefeathers na jednom místě. Nabídka nekončí pokračujeme výběrem cyklistické helmy, cyklistických rukavic, bot, batohů, doplňků a v neposlední řadě taky nářadí na kolo. Nechceš přece jezdit bez výbavy. 

                

Opravdový specialista zaměřený na služby pro zákazníky. Záruka vrácení zboží, okamžité odeslání objednávek, 100% hodnocení od zákazníků, možnost nákupu na splátky, blesková výměna a samozřejmě všechny druhy oprav v rámci cykloservisu, ve zkratce, samá pozitiva v Top on Trail. Tak přijď si vybrat i ty.