JSME OPRAVDU MOC RÁDI, ŽE  MÁME TU ČEST PODPOŘIT TALENT JMÉNEM KRISTÝNA HAVLICKÁ A.K.A. "KIKI"

Hodně agresívní jízdní styl, veliké skoky, whipy, rychlost, prostě na holku mega nářez!!!

Kiki o sobě:

Co dělám v běžném životě?

Jsem student na Ostravské Univerzitě a studuji animaci na fakultě umění. Mimo to se věnuji grafice a ilustracím. Lezu – po skálách nebo bádám ve štolách. V zimě obklopuji hory na skialpech či snowboardu. Občas mě můžete najít i na slacklině nebo chillovat někde s čajíčkem v přírodě.

Kolo a já:

Prošla jsem si různými sporty, než jsem se dostala k samotnému endurku. Od gymnastiky, atletiku, přes kolektivní sport (florbal) až po enduro. K tomu jsem dováděla na skatu, longboardu, bmxku a drandila na XCčku. Do kopců mi holky ujížděli, ale z kopce neměli moc šance no a v té době se objevilo enduro. Zkusila jsem první závod a od té doby jsem věděla, že to je to, co jsem hledala a už mi to zůstalo. Stále se ale snažím na kole dělat různé dovednosti i to co se endurka třeba moc netýká (MTB Dirt, zkouším trial) a zakomponovat to právě do techniky. Mít takový všeobecný přehled není úplně marné. Hlavně se bavím. Je to pro mě únik před tím vším chaosem ve světě. Žiji tím daný moment…nic víc mě v tu chvílí nezajímá – svoboda pohybu. Taky jsem díky kolu poznala spoustu zajímavých lidí a přátel.

Proč 5Ten?

Boty mi sedly už od začátku, co jsem je dala na nohu. Příjemně tvarované, měkoučké uvnitř a heboučké na venek. Drží na fletech a nezklamou ani na SPD. A taky vzhledově…co dodat. I love this!