Five Ten Kestrel - Velikost EUR - 41 1/3

Obuj si Five Ten Kestrel a dej svým nohám pocítit pohodlí při šlapání do SPD pedálů. Nenech se zmást elegantním vzhledem – Kestrely nejsou žádné lakýrky, ale pořádné cyklo boty do pořádného terénu. Pokud vyznáváš nejen rychlou jízdu, ale i rychlé obouvání, vsaď na netkaničkový model Five Ten Kestrel PRO BOA

Five Ten Kestrel vezmi na trail i na silnici

Co v obou případech oceníš, je skvělý grip a neméně skvělý přenos síly do pedálů, který je srovnatelný s tím, co znáš ze silničních treter. V náročných podmínkách (rozuměj v blátě a mokru) oceníš efektivní odvod vody. 100% nepromokavost sice nečekej, ale vrchní materiál je dost odolný na to, aby té vody nebylo moc, a nánosy bláta z něj taky jednoduše setřeš. 

S Boa systémem sedíš na biku v pěti vteřinách

Na většině modelů řady Five Ten Kestrel nenajdeš klasické tkaničky, ale lanko s magickým kolečkem, které má superschopnost utáhnout ti botu tak rychle a tak dokonale, jako nic na světě. 

Naprosto jednoduše si pomocí kolečka cyklo botu zase povolíš nebo, pokud fandíš extra pevnému svěru, ještě více utáhneš. Výsledkem je každopádně ideální obepnutí nohy

V Kestrelech se jezdí, ne prochází

Než si v modelu Five Ten Kestrel naplánuješ procházku, měj na paměti, že Kestrely jsou nejtužším kouskem z dílny Five Ten. Carbon v podrážce zajišťuje, že se všechna energie, kterou ze sebe vydáš, odrazí v každém šlápnutí do pedálů. 

Pokud se chystáš do terénu na biku i po svých, mrkni spíš na model Five Ten Trailcross.