Five Ten Hellcat - Velikost EUR - 46

Rychlé info Akce -30% Výprodej
Five Ten Hellcat Black

Five Ten Hellcat Black

Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
2 729 Kč 3 899 Kč
Nekompromisní SPD bota pro nejnáročnější terén určené jen pro opravdové sjezdové nadšence a profi jezdce

Přibliž se Tracey Hannah, Emmeline Ragot a Dannymu Hartovi, šlapej do SPD pedálů v cyklo botách Five Ten Hellcat jako oni. Pekelně si zařádíš při downhillu, freeridu a enduru. Five Ten Hellcat tlumí vibrace při jízdě, speciální Midflex desku v podrážce oceníš i při pěším zkoumání terénu. 

Parťáci do pekelného terénu

Five Ten Hellcat jsou těžší a pevnější boty ze syntetické kůže. Díky podrážce Stealth® C4 a vyztužené špičce bot tě neohrozí ani kameny, které před tebou při jízdě zbaběle odskakují. Co se ti na Hellcatech bude ale hodně líbit, je v podešvi ukrytá Midflex deska. Díky ní zůstává bota na pedálech tuhá, zatímco při chůzi se změní v ohebnou a pohodlnou obuv.

Funkční design Five Ten Hellcat

Boty Hellcat se vyznačují funkčními prvky, žádná zbytečná cingrlátka na nich ale nenajdeš. Oceníš třeba velcro pásek přes nárt, který zajistí tkaničky vždycky tam, kde mají být. Jakmile dostaneš chuť projít se po svých, stačí zakrýt kontaktní body pláty na SPD platformu a proměnit tak podrážku v normální. 

Five Ten Hellcat vs. Five Ten Hellcat PRO

Padly ti do oka i boty Five Ten Hellcat PRO? Od klasických Hellcatů se liší pouze svrchním materiálem – kombinují syntetickou kůži se supervzdušným materiálem. Pokud se ti ale noha nijak extrémně nepotí, v klidu si vystačíš s modelem Hellcat.