Five Ten Hellcat PRO - Velikost EUR - 38

Žádná položka

Boty Five Ten Hellcat PRO ti budou skvělým parťákem při zdolávání terénu, ať už se věnuješ freeridu, downhillu nebo enduru. Legendární podrážka Stealth® Marathon, vyztužená špička, tvarovaná stélka, účinné tlumení vibrací a jako bonus výborné odvětrání – Hellcat PRO si zamiluješ.

V botách Hellcat PRO do bahna i mezi kameny

Podrážka Stealth® je jedna z věcí, která dělá Five Ten boty Five ten botami. Díky ní ti noha nesjede z pedálu, když to rozbalíš z kopce nebo na blátivém trailu, a to ani nemusíš (ale můžeš) mít SPD. Vyztužená špička modelu Hellcat PRO zajistí, že ti kameny, které cestou potkáš, neohrozí prsty na nohou. 

Supervzdušný materiál pro skvělé odvětrávání

Potřebovaly by tvoje nohy při jízdě trošku čerstvého vzdoušku? Dopřej jim ho. Cyklo boty Hellcat PRO kombinují syntetickou kůži s textilním materiálem, který umožňuje nohám „dýchat“. Volně dýchat budou i všichni okolo, až si odvětrávané boty sundáš.

Five Ten Hellcat PRO vs. Five Ten Hellcat

Ne všem se ale noha hodně potí. Takoví šťastlivci si pak klidně vystačí s modelem Five Ten Hellcat, které se liší svrchním materiálem (pouze syntetická kůže). Díky kombinovanému materiálu jsou ale Five Ten Hellcat PRO o něco lehčí než základní model.