Five Ten Freerider - Velikost EUR - 38

Rychlé info Akce -29% Výprodej
Five Ten Freerider W Black

Five Ten Freerider W Black

Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
1 987 Kč 2 799 Kč
Dámska lifestylem inspirovaná obuv určená na kolo, ale v pohodě i jako vycházková bota do města.

Legendární boty Five Ten Freerider si obuj na downhill, enduro, dirt jump, logicky na freeride, ale klidně taky na procházku do města. Kategorii univerzálních cyklo bot na flat pedály vévodí model Five Ten Freerider už více než deset let, aniž by se musel nějak více vylepšovat. Ber to jako známku jeho vymakanosti od samého počátku. 

Ve Freeriderech vždycky pohodlíčko

I u modelu Freerider můžeš počítat s nepřekonatelnou podrážkou Stealth Phantom, která se z pedálů jen tak „neodlepí“. Překvapí tě ale, jak hezky ti boty padnou, i když máš fakt širokou nohu. Five Ten Freerider nejsou žádné lyžáky – přizpůsobí se tvaru nohy a jsou spíš měkké (nebavíme se proto o extrémním přenosu síly na pedály). 

Zaostřeno na materiál Five Ten Freerider

Co se týče materiálu, vyber si mezi klasikou ze syntetické kůže (např. Freerider DLX) a odolným plátnem (Freerider Canvas). Tak jako tak si pořídíš lehké, prodyšné a superpohodlné cyklo boty na všechny vylomeniny, které na biku pácháš. 

Pokud chceš předejít rýmičce, do sněhu se vybav zatepleným modelem Freerider EPS High.

Freerider vs. Freerider PRO

Trošku tě zklamalo, že u Freeriderů nejde o nějaké větší přenášení síly na pedály? Ve chvíli, kdy pro tebe parametr „jako v papučkách“ není rozhodující, vsaď na tužší a užší botu Freerider PRO.