Cyklistické boty First Degree - Barva - Žlutá

Rychlé info -10%
Boty First Degree Arcade - earth

Boty First Degree Arcade - earth

Skladem
2 609 Kč 2 899 Kč
Barva Žlutá
Velikost EUR 43, 44, 46
Je to všestranná a spolehlivá bota, kterou využiješ nejen pro chvíle na kole, ale i jako streetovou botu.

Kameny, kořeny, štěrk, nástrahy v bikeparku ani hlína tě nezastaví? Podtrhni svou nezávislost a nekompromisnost výběrem spolehlivých cyklo bot od nezávislé a nekompromisní rakouské značky FIRST DEGREE. Cyklistické boty FIRST DEGREE tě dostanou pohodlím, precizním zpracováním a spolehlivostí v každém terénu. 

Kde se vzala značka FIRST DEGREE

Představ si malebnou alpskou krajinku v Rakousku, louky, kopce, jezera, lesy, výhledy. Přesně tam sídlí značka FIRST DEGREE a odtamtud managuje spolupráci s jezdci z celého světa

Můžeš mít jistotu, že FIRST DEGREE neustrne na jednom bodě. Jejich hnací silou je ustavičný vývoj – a právě díky zpětné vazbě od špičkových jezdců přesně ví, co a kde zdokonalit. A dělají to obratem. 

Udělej parádu, dopřej si pohodlí, a přitom neslevuj z výkonu

Cyklistické boty FIRST DEGREE ti budou nejen vážně slušet, ale i perfektně sedět. Přizpůsobí se konturám tvé nohy a dokonale ji obepnou, mimo jiné díky zapuštěnému šněrování a vyššímu opatku. Ten tvou patu doslova obejme. 

Při agresivnější jízdě oceníš vyztužení jazyka pěnou tlumící nárazy, strategické odpružení a především spolehlivou podrážku s vynikajícím gripem.   

Podrážka, která tě nezklame

Hexagonový design vypadá efektně, ale není jen na okrasu. Podrážka cyklo bot FIRST DEGREE obsahuje speciální pryž, která vyniká v přenosu energie do pedálů, navíc brání sklouznutí nohy i v drsných podmínkách.

Nedělej kompromisy

Dopřej si jen to nejlepší, ale jdi na to chytře. Při výběru vybavení na kolo vol kousky, se kterými se budeš moct vrhnout na více disciplín. To stejné platí i u cyklistických bot. Jdi rovnou do těch, které tě podrží za všech okolností. 

Podrážka je nejvíc – vyber si boty od FIRST DEGREE nebo Five Ten.